Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsga miképp zajlik?

Kresz vizsga miképp zajlik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem régiben elkezdtem a jogositvány megszerzését.

Még tanfolyamra járok de két hét mulva vizsgázok kresz böl.


A segitségetek szeretném kérni a következökben:

-Mennyire nehéz a kresz vizsga?

- Mit kell,mit érdemesebb jobban megtanulni? Melyik részére érdemesebb több idöt forditani?


Esetleg ha valami internetes oldalt,vagy számitogépes programot tudnátok ajánlani akkor kérlek titeket küldjetek.


Elsö sorban a Az elsöbbség adás egyenrangú útkeresztezödèsben a jármüvek elhaladási sorrendjét kéne gyakorolnom. De bármilyen egyéb teszt kérdéseket se ártana azért.



2013. júl. 17. 14:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

2012-2013 as kérdések és teszteket kéne gyakorolnom.

Jelenleg a 2002 vizsga kérdésekre válaszolgatok,csak kéna valami modernebb mert ugye már csak el telt 11 év azota,és ennyi idö alatt sokat változtak a szabályok.

2013. júl. 17. 14:19
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálatok nem lehet kapni vizsgás CD-t. Nálunk (Csigavér) lehetett venni egy CD-t, amin egy program volt, amivel gyakorolni lehetett, benne volt az összes lehetséges kérdés.

Ráadásul azért nagyon jó, mert a vizsgán is pont ugyanezzel a programmal kell majd vizsgáznod, csak ugye élesben.

(Javaslom, szerezd be ezt a CD-t, lehetőleg ideit, mert sokat változik a KRESZ)


Vizsga (én 2010-ben voltam, akkor így volt, lehet azóta változott):

Vizsgán beülsz egy terembe és egy érintőképernyős monitoron kell majd válaszolgatnod. 55 kérdés van, mindegyikre max 1 perc. Van 45 db 1 pontos és 10 db 3 pontos kérdés. 65 ponttól mész át.


De azt a CD-t mindenképpen javaslom, abból rögtön látnád, hogyan is megy ez.

2013. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem. Nálunk csak gyakorlo füzetet lehet kapni de ott ugye ha rossz választ jelölök meg nem irja ki hogy mi lett volna a jó.


És amugy elsöbbségi vagy táblás vagy milyen kérdésböl lesz több?

2013. júl. 17. 14:38
 4/12 A kérdező kommentje:

Én gondolom hogy az elsöbbségi kérdés lesz a 3 pontosak. Mert az ugye kicsit gondolkodtató.


Vagy nem igy van?

2013. júl. 17. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudnám megmondani.


De az ilyen kinek van elsőbbsége, mi az áthaladási sorrend stb. kérdések a 3 pontosak, szóval ezt nagyon kell tudni.


Amúgy neten is megnézheted, hátha fent van ez a program, valami kreszteszt vagy hasonló neve volt.

(Ha nem is a teljes progi, de pár kérdéssor biztos van fent.)

2013. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Például:

[link]

[link]

2013. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szokott lenni pl. a körforgalomhoz is kérdés.

A közúti jelzőtáblákat jól kell ismerni.

Ja meg a rendőri karjelzéseket!

2013. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, meg "vasúti átjáróban" milyen helyzetek szoktak lenni.

Meg hol szabad, nemszabad megfordulni.

Pl. az autópályán nem szabad

2013. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vasóti átjáróban sem szabad megfordulni.

Meg egyirányú utcában sem.

2013. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen ezeket tudom.


Vasuti átjároban,körforgalomban,útkeresztezödésben,és persze ott ahol a tábla tiltja megfordulni tilos.


Köszönöm a válaszokat.


Amugy az a link amit másodiknak másoltál már fejböl tudom mindegyik kérdésre az összes választ,azt szoktam nyomkodni. :)


A másik linket megnézem és tesztelgetek gyakorlok.


Köszi mindenkinek a segitséget. :)


Aki esetleg tud segiteni még valamit annak továbbra is várom a válaszát. :)

2013. júl. 17. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!