Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 évet jártam OKJ képzésre,...

1 évet jártam OKJ képzésre, de nem tetszett, év végén buktam is, így szeretnék egy teljesen más szakmát újból elkezdeni, amely szintén 2 éves. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 éves vagyok, két év múlva januárban tölteném a 21-et. Szakképesítésem nincs, mert nem szereztem meg a szakmát, év vesztes sem vagyok, így elvileg pont beleférnék a 2 éves képzésbe. A gond csak az, ha szeptemberben elkezdeném a 13.-at, akkor 2015 januárjában tölteném a 21-et, tehát a 14. osztály kellős közepén tölteném be. Ilyenkor még ingyen befejezhetem a maradék pár hónapot, vagy januártól a képzés végéig fizetnem kell?
2013. júl. 20. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
igen befejezheted a képzést ebben az esetben
2013. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak az igazgató arra hivatkozik, hogy lehetséges, hogy azzal, hogy a 13. osztályt már végigjártam (de mégsem, mert buktam), azzal már elkezdtem a szakképesítést, és csak az első szakképesítést támogatja az állam. De nem úgy van, hogy ez csak akkor igaz, ha a szakképesítést be is fejeztem?
2013. júl. 20. 13:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont az igazgató azt is mondta, hogy ha a törvények nem akadályozzák, ő engedélyt adna arra, hogy járhassak szakképesítésre.
2013. júl. 20. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!