Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbra is ezt írja a koli....

Továbbra is ezt írja a koli. Unideb.hu : A kollégiumi felvételi és szociális öszöndíj jelentkezési eljárásban nem nyújtottál be kérvényt, nektek is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hétvégén mit vártál? Ha péntekig nem volt semmi, akkor várható volt, hogy a hétvége folyamán se nagyon lesz fejlemény. Ezen is emberek dolgoznak. Hiába kérdezik még meg itt 500-an, akkor is valószínűleg még dolgoznak a problémán, gondolom igyekeznek is minél gyorsabban megoldani, felesleges folyamatosan kérdezgetni, hogy kinek mit ír.
2013. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

már több embertől kérdeztem és nekik elbírálták,azért tettem fel a kérdést!

szóval szerintem jogos is lehet a kérdésem,főleg,hogy én is beküldtem bőven határidő előtt

és úgy látom csak egy "elegem van ezekből a kérdésekből" válaszoló vagy

:)

2013. aug. 18. 15:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de tényleg annyian írták már ki ugyanezt, hogy nem igazán látom értelmét, hogy még egyszer megkérdezd. Főleg, hogy azt mondod, hogy van, akinél már megoldódott a probléma, szóval ilyen formán is értelmetlen a dolog.

Maximum és egyedül az illetékesektől tudhatnál meg bármi olyat, ami előrébb visz valamivel, de (hosszú)hétvégén ennek megint nem tudom mennyi esélye van.

2013. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de nem úgy lenne a logikus,hogy ha rendszerhiba volt és kijavították (elvileg),akkor mindenkinek mutatnia kellene,hogy most el van-e utasítva, vagy felvették-e?


speciel nem tudom hogy éreznéd magad,ha simán téged kellene felvenniük első helyen szinte és "nem adtál be kérvényt"


és ha már mára volt akinek javították,akkor csak volt aki foglalkozott vele szombaton is


de persze megértem felháborodásod, de ez van :)

2013. aug. 18. 17:58
 5/12 anonim válasza:
Nekem is ezt írja ki. Tegnap átírták az üzenetet arra, hogy a rendszer karbantartás alatt, ma pedig megint azt írja ki, hogy nem nyújtottam be kérvényt. Ez azért eléggé érdekes, már csak azért is, mert többen jelezték, hogy nekik már fent van az eredmény.
2013. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pontosan úgy történt nekem is,ahogy te írod.

Örülnék,ha végre megoldódna és komolyabban vennék a dolgokat.

2013. aug. 18. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy idegesít, de most ha mondogatják még neked húszan, hogy nekik már fent van, attól jobb lesz vagy változik valami? Mert szerintem nem. Tényleg csak akkor lennél előrébb, ha az illetékeseket kérdeznéd.

Másrészt meg az is lehet, hogy még most töltik fel az eredményeket _egyenként_. Van akihez már elértek és nekik fent van, mások hátrébb vannak a kupacban és még nekik nincs. Amíg nem töltik fel az eredményt, addig talán nem is vagy benne a rendszerben, akkor mi mást írna ki? A neptun-t is mostanában "tartották karban" (szerintem nem lett jobb, sőt), annak is köze lehet a dologhoz.

2013. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

5. vagyok

Nekem végre fent vannak az eredmények, valószínûleg most már mindenkinek.

2013. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem is! :) :)

Kedves első válaszoló csak megoldották ünnepnapon. :)

2013. aug. 20. 19:00
 10/12 anonim válasza:
A határozatot neked sem engedi letölteni? A bentlakási feltételeket le lehet, de a határozat letöltése pdf formátumban gombra kattintva mindig azt írja ki, hogy a letöltés megszakadt.
2013. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!