Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Albérletben élő egyetemisták,...

Albérletben élő egyetemisták, Ti bejelentitek-e az ideiglenes lakcímet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ha bejelentkezek, járhatok a körzetes orvoshoz. Vagy az egyetemisták járhatnak az egyetem orvosához?

2013. aug. 28. 19:36
 1/4 zabmester ***** válasza:

Én be vagyok jelentkezve, de én tényleg itt élek, nem csak heti pár napot. Viszont a körzeti orvoshoz nem járok, egyszer voltam ott, amikor át akartam jelentkezni, annyi elég is volt... Az egyetemi háziorvoshoz járok, nekem az sincs messze, ott jóval kevesebben vannak egy átlag rendelésen, és a dokinő is sokkal kedvesebb :)

Viszont például lakásfenntartási támogatás miatt számít, hogy ide be vagyok-e jelentkezve, meg amúgy is, minden postám ide jön, mivel nem akarok heteket várni rá, míg eljut hozzám valami küldemény :) Így, hogy be vagyok jelentkezve, a hivatalos leveleimet is kérhetem ide.

2013. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bejelentkezés törvény szerint kötelező, ha ez valakit még érdekel...
2013. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2013. okt. 16. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, mert például említed a lakásfenntartási támogatást, de ha mondjuk egy egyedülálló nyugdíjasnál veszel ki egy szobát, akkor ha bejelentkezel ő veszítheti el az ő esetleges lakásfenntartási támogatását... :(

22-es csapdája...

2014. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!