Ez most micsoda?

Figyelt kérdés
Elvileg a jövő tanévtől kezdve cigányokról kell majd tanulni! Ezt most ,hogy? Azt hallottam egyik ismerősömtől ,hogy egy hivatalos oldalon mondták ,hogy nyelvtan, irodalom, történelem, zene ,természetismereten(meg még valamik) a cigányokról fogunk tanulni. Nem tudom ,de szerintem ebből a diákok körében akkora felháborodás lesz és rasszista uralom ,hogy az nem igaz! Csak egy példa "Csúhaja! Dicsak Bukisi én tudom a választ" és egyéb beszólásokkal lesz tele az óra ,nem lehet majd tanítani mert az óra fele ezzel fog eltelni, aki eddig barátkozott cigánnyal már az sem fog mert azt is cikizni fogjákstb. Más részt ki a fenét érdekelnek? Nektek erről mi a véleményetek? Hogy reagáltok rá mint diák ,szülő és mások akik csak tervezik a babát. Ez normális dolog?

2013. aug. 29. 15:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Inkább megbukok.
2013. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mármint minden korosztálynak
2013. aug. 29. 15:43
 3/15 anonim válasza:
Maunika, igazam van? MAUNIKA!! MEGETTE A ZSÍROSKENYERET!
2013. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Érdekes lesz... nem tudom, mit lehet majd erről egy éven át tanulni, a kultúrájuk szerintem max. 2 órába belefér, a bűnözésükről meg nem hiszem, hogy beszélni fognak...
2013. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Nightmare Princess válasza:
100%
HÁÁÁ JÓSKA GYERÖK MOSTPOFÁZZÁ... APÁD MEG ÉN ELVERTÜNK BÉZBÓHÜTÖVEL !? MEG ILYENEKKEL ??? ÉS MÉG TE VÁRSz ??
2013. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
85%
Pfff... Jó, hogy nem húzunk fel szobrokat országszerte a cigányok tiszteletére lassan. Remélem ez csak valami hülye pletyka. Engem ugyan már nem érint, de az öcsémet még igen. Szerencsétlen, ki fog szaladni a világból...
2013. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
ÉS MÉG FEJJÖSSZ HOZZÁM ZABÁNI'???!! MOST POFÁZZÁ', MER' FŐ'RUGLAK!!
2013. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
84%
Megbeszéljük, hogy Buksi mikor szökött ki.
2013. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Remélem lesz "Hogyan kéregessünk, trükközzünk és csaljunk az utcán" óra is.
2013. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
88%
ha tényleg fogják ezt oktatni akkor feleléskor elfogom mondani, hogy hogyan égettetném el az összeset
2013. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!