Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te se örülsz a sulikezdésnek? :/

Te se örülsz a sulikezdésnek? :/

Figyelt kérdés
Én most megyek 8.ba és hát nem nagyon örülök hogy már csak 1 napig élvezhetem a nyári szünetet. Főleg az új rendszer miatt :S

2013. szept. 1. 01:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy:

Szerintem ha valaki nem lusta, akkor tele tudja zsúfolni a nyarát. Nekem nem volt időm unatkozni, pedig szeretek, mert akkor tudom rávenni magam például kézműveskedésre. Ha csak pár órácskát vagyok itthon, akkor fórumokat olvasok, játszom, sorozatot nézek közben sudoku-zom és elmegy az idő.

Érv szokott lenni a társaság. Nos, nyári szünetben olyanokkal találkozom, akikkel jól elvagyok, míg az iskolában sok-sok olyannal, akikkel kölcsönösen nem bírjuk egymást.

2013. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom, most kezdem az egyetemet ^^
2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egy kis nyugtató holnapra:

https://www.youtube.com/watch?v=5yHDEOZsE8M

2013. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Gyémántlány ***** válasza:

Nem, nem várom a sulit, leginkább az új törvény miatt, ami sok felsős pár napját-hetét-hónapját-évét tönkre fogja tenni, de enélkül se várnám...

De emberek, nem kell csüggedni, majd az élet mindent elintéz, kitartás mindenkinek, aki Hoffmann Rozi új törvényének áldozatául esett, és higgyétek el, van megoldás erre is, csak meg kell találni. Kérjétek meg a szüleiteket, hogy mentsenek föl titeket a délutáni suli alól, biztos megteszik, hiszen nem akarnak a tulajdon gyermeküknek rosszat.

Engem is érint, eléggé kétségbe vagyok esve, de szerencsére csak pár napot kell kibírnom, csak meg kell várnom, míg beállnak a különóráim rendjei...

Tehát a lényeg, hogy senki se csüggedjen, és most, az utolsó szabad napon tegyétek meg a szükséges előkészületeket, hogy az első pár napot túléljétek! :))

Na jó, kissé túlreagáltam a dolgot, mindegy... sok sikert mindenkinek! :'D

2013. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is holnap megyek nyolcadikba. Az osztály miatt várom a sulit, de a felvételi miatt marhára nem :/
2013. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
második válaszoló +(y)
2013. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ugyan úgy vagyok vele mint te!!! És melyik új rendszere gondolsz a 4-ig bennmaradásra mert az le van szarva ha az igazgatónál a szüleid aláírnak valamit akkor hazamehetsz! ;) És vááááááááá nem akarok már csak pár óra és koránkelés! -.-" És ebbe az évbe hajtás van mert mi van ha nem vesznek fel… :/ 4-5 vok (egy 3-as…), de én tökre parázok! De komolyan melyen új rendszer (nem olvastam el az összes komit bocsi :$)
2013. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nem de ki várja a sulit? a gyerekek 99,9 százaléka nem várja amúgy én se várom :/
2013. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!