Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnáziumba, vagy bármely...

Gimnáziumba, vagy bármely iskolába, engedélyezett szabály szerint a NAGY nyomtatott betűvel írás?

Figyelt kérdés
írottan nem tudok írni, persze erről semmilyen papírom sincs.

2013. szept. 6. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hetedik osztályig én is nyomtatott betűkkel írtam, hiába szekált a magyar tanár. Aztán egyszer csak nem fogadta el a dolgozatomat, majd kötelező házi feladatom volt, hogy teleírjak szinte egy egész füzetet írott betűkkel, szóval lassan átszoktam, pedig baromira utáltam érte. Aztán rájöttem, hogy milyen hálás vagyok neki, hiszen középiskolában hiába cseszett rá a tanár arra, hogy hogy írok, érettségin egyszerűen NEM fogadható el a nyomtatott betűs írás. Egyszerűen nem fogadják el, és kész.

Gyakorolj, tudom, hogy nehéz, de menni fog.

2013. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 andreandi ***** válasza:
Te nem írottal tanultál meg írni? / Bocs, de tényleg érdekel.
2013. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem úgy tanultam meg , alsótól kezdve nagy nyomtatott betűkkel írok, különösebb oka nincs, senki nem szólt érte, a mértékegységeknél is elfogadták , mert a szituációba nem volt más lehetőség... A szüleim se foglalkoztak ezzel, sőt az iskolai pályámmal egyáltalán nem.
2013. szept. 8. 14:16
 4/4 andreandi ***** válasza:
Köszi a választ, most már világos. Nem is tudtam, hogy ilyet megengednek a suliban.
2013. szept. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!