Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tetszik a...

The IT Guy kérdése:

Mit tegyek? Nem tetszik a főiskola, ahová járok.

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem a főiskolát, de nagyon nem tetszik. :( Gazdaságinformatika szakra járok, de rájöttem, hogy ez nem nekem való. Mit tegyek szerintetek, járjak ide egy évig, aztán felvételizzek máshova, vagy szüntessem meg a hallgatói jogviszonyomat és menjek el dolgozni? (Egyáltalán lehet munkát találni egy érettségivel? -mcdonald's és társai nem érdekelnek-)
2013. szept. 16. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Államin vagy vagy fizetősön?
2013. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Államilag támogatotton vagyok.
2013. szept. 16. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Állami féléveidet ne pazarold ha nem akarod befejezni semmi értelme.

Egy sima érettségivel olyan munkát találsz amit 8 általánossal, szóval te is tudod.

2013. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, hogy járok ide egy évig, jövőre meg jelentkezek a corvinusra, és majd beszámíttatom a kreditjeimet.
2013. szept. 16. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét alatt még nem lehet messzemenő konzekvenciát levonni egy szakról. Az első félév, de még év is az alapozásról szól, azért gondold át még egyszer. Nekem is még kicsit kesze-kusza az egész, meg olyan átláthatatlan, de ez meg sem fordult a fejemben, hogy otthagyjam.
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!