Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a lehetőségek ha nem megy...

Mik a lehetőségek ha nem megy a tanulás? Merre lehet mozdulni?

Figyelt kérdés

Csak arról hallani,hogy felsőoktatás,mert akkor könnyebb elhelyezkedni,magasabb a fizetés,stb..

A gond csak az,hogy buta vagyok hozzá.

Nagyobb gond, hogy már egy szakma elsajátítása is gond.

Arról nem is beszélve ha mondjuk cnc forgácsoló lennék kétlem,boldog életet élnék.(mondjuk azt sem tudom mi az)

Az is baj ,hogy nincs kezem sok szakmához.

Nekem a kalapács és a szög is rejt kihívást !

Nagyon nem megy a tanulás. Az összpontosítás.

Ha most vissza kellene ülnöm az iskolapadba nagy baj lenne.

De így is az van!

Ami csak nyomokban is érdekel egy picit ahhoz mind felsőfokú végzettség kell :-(


Merre felé lehet lépni?Mit érdemes megpróbálni? Miből lehet így megélni?Még csak rafinál és dörzsölt sem vagyok.

Valószínű munkából és bérből élő leszek. Abból is egyszerű,rosszul fizetett munka.

Jó lenne előrébb lépni csak a tanulás nem az én asztalom.

Tudom sok idióta megy egyetemre és elvégzi így vagy úgy,de én legalább bevallom,hogy kevés vagyok hozzá.

Az az ismeretanyag ami ott el kellene sajátítanom, az nekem sok.Az alapok is hiányoznak.

Még csak azt sem tudom miben vagyok jó vagy mihez van érzékem. Annyi már kiderül, hogy szerszámokkal nem tudok bánni.

Betanított munkás? Vár a boldog élet?



2013. okt. 2. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha azt vallod, hogy sok idióta képes elvégezni az egyetemet, akkor miért gondolod, hogy te kevés vagy hozzá? Tudsz nagyjából helyesen írni, tehát se.gghü.lye nem vagy. Javaslatom: megcsinálni egy bármilyen OKJ-s szakmát, egy húszasért lefordíttatni idegen nyelvre, és Goodbye Magyarország, Hello külföld, arany élet.
2013. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szakmunkásnak még elmehetsz (festő-mázoló ilyesmi).

De ahhoz is kell valamilyen vizsga

2013. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el pizzasütőnek
2013. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gondolod ilyen egyszerű elhagyni az országot?

És külföldön mit keresnek. Nekem van ismerősöm aki egyetem után külföldön mosogatott,takarított,zöldséget árul.

Sokat nem ért a papírjuk és a szakmai tudásuk.


Azért gondolom,hogy kevesebb vagyok,mert nekem seggem sincs a tanuláshoz :-(

Egyébként meg csak ne baj ha valaki bevallja,hogy kevés a felsőoktatáshoz. Hogy nem elég jó képességű hozzá.

Hiába könnyebb úgy ha valaki buta hozzá.

Csak kérdés mi marad akkor.Mert az látom,hogy a szakmával rendelkező ismerőseimnek nem olyan könnyű,mint a diplomásoknak.

Marad a külföld? :-)

2013. okt. 2. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, marad a külföld.
2013. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hello külföld, arany élet." :DDD

De jót nevettem ezen. :D

2013. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
30.ez a korom :-(
2013. okt. 3. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig mit csináltál, mit dolgoztál? És mi az, ami tetszene, mik érdekelnek?
2014. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

<< Ami csak nyomokban is érdekel egy picit ahhoz mind felsőfokú végzettség kell >>


Mármint konkrétan mik lennének azok?

2014. jún. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!