Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanultok történelmet?

Hogyan tanultok történelmet?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam a törit, de tudom, hogy érettségi tantárgy és muszáj megtanulni...Ti hogyan szoktatok törit tanulni? Mi vállt be eddig nektek?

És még egy kérdésem lenne. Ti mikor kidolgoztátok a töri érettségit, hogy kezdtetek neki? mert én tavaly elkezdtem és alig tudtam nekikezdeni? Tudtok vmit ajánlani? A válaszokat köszi előre is.



2013. okt. 4. 19:35
 1/6 anonim válasza:
én minden órára tanulok,ugyhogy,az anyagot elolvasom kétszer aztán kihuzom belőle a lényeget (igy még egyszer elolvasom),és kivázlatolom egy füzetbe,amit elolvasok még egyszer...én igy szoktam..aztán lehet hogy ez csak nekem vált be.. ;)
2013. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem történelemből csak a dátumokkal volt bajom, de a történelmet tudtam. Az évszámokat meg bemagoltam.
2013. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A történelemmel azért nem volt gondom, mert már az órán megjegyeztem az alapokat, de szerettem olvasni a történelem könyveket.
2013. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fontos!

Olvasd el a leckét és írjál belőle vázlatot!

Azt tanuld meg először és utána már sokkal könnyebb lesz az egész.

2013. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érettségi tételekkel ugyanezt!
2013. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk esszét kell írnom? akkor hogy kezdjek neki?
2013. okt. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!