Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy készültetek fel a...

Ti hogy készültetek fel a központi felvételire? (magyarra és matekra is egyaránt)

Figyelt kérdés
Vmi hasznos tanácsot tudtok adni hogy minél jobban sikerüljön?
2013. okt. 26. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Töltsd ki az előző évek feladatsorait, ami nem sikerül olyan jól, annak nézz utána, keress hasonlókat, tanuld meg, nézd át, gyakorold stb.

Én nem jártam semmiféle előkészítőre anno, mégis sokkal jobban sikerült, mint azoknak, akik ezért pénzt adtak. Szorgalom kell, és koncentráció.

2013. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat, ismételd át a felsős tankönyvek elméletét... :) És bízz magadban! Mert ha rágörcsölsz, akkor semmit nem fog érni a tanulás, hiába tudod. Nem tudom, izgulós vagy-e, de azért leírtam. :)
2013. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!