Hogyan keszuljek fel?

Figyelt kérdés

Nem sokara magyar nyelv es tortenelem varosi vetelkedore megyek, a magyarhoz kb 1 hetem van meg a torihez kb 2. Toribol 1 evi ayagot kell at vennem es fogalmam sincs,hogy hogyan fogom mindet meg tanulni, mert az oszi szunetet elvettek ezert nem lesz idom keszulni..Magyar nyelvhez meg jon az irodalom is szoval segitsegre lenne szuksegem, tanacsokra hogyan kezdjek hozza a tanulashoz....Tippek otletek tanacsok,hogy konnyebben menjen a tanulas es mire oda kerul a sor ne felejtsek el mindent....

Nagyon remelem,hogy legalabb a 3-dik helyet el nyerem, muszaj,hogy tudjak vmit nyerni akartam nyertem is ugyhogy itt a lehetoseg a varosira muszaj nyernem. Akarom de viszont felek hogy meg sem fog sikerulni :((


A tanarok is allandoan csesztettnek engem, idot se hagynak arra hogy be potoljak mindent, mindenki surget ez az amaz semmire se marad idom, es most h szunido sem lesz hat........meg all az eszem. Azt akarjak h mindenbol jo legyek de idot nem hagynak arra h tanuljak....

Raadasul asszem angolbol is meg bioszbol is nekem kellesz menni, de nagyon remelem hogy nem!!!!!!!

VAROM A VALASZOKAT!!!



2013. okt. 27. 10:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!