Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz lesz az idei központi...

Nehéz lesz az idei központi magyar és matematika felvételi?

Figyelt kérdés
Nagyon parázok miatta, és erre szinte készülni sem lehet.Napok ót ez aggaszt, és ha valaki esetleg tudja akkor írjon valami normális választ.(trollok, szellemi fogyatékosok kerüljenek...)

2013. nov. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván senki sem tudja, mert titkos a feladatsor. Az a pár ember, aki tudja, nem mondhat róla semmit. Ebben az értelemben mindenkit trollnak és szellemi fogyatékosnak tekintesz, aki válaszolni próbál? Mert azzal nagy kedvet csinálsz, hogy idejöjjünk megnyugtatni... Egyébként általában nagyjából egyforma nehézségűek a feladatsorok, de ismert, hogy mindenki azt tartja nehéznek, amit neki kell megírnia. A legtöbb, amit tehetsz, hogy jól rápihensz.
2013. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem a magyar tanárunk azt mondta hogy tavaly nehéz volt a felvételi, tehát most könnyebb lesz. Nálunk a suliba is minden tanár azt mondja hogy egyik évben nehéz másik évben kicsit könnyebb. Persze kinek mi a könnyű és nehéz. Nálunk kötelező járni felvételi előkészítőre és ott minden feladatot megcsinálunk 2000 nem tudom hány óta. Mi már rengeteget megcsináltunk, és látom melyek azok a feladatok amikre rá kell gyúrni, és fejleszteni kell. Tapasztald ki.

[link]

mi az itt lévő feladatsorokat kapjuk meg lapon, és még a pótfelvételit is megcsináljuk:) Ha nektek nincs ilyen felkészítő akkor ajánlom hogy nyomtasd ki vagy írd le egy füzetbe, aztán javítsd ki, mert a megoldókulcs is fenn van.

Január 18 a felvételi ideje még több mint két hónap. Van időd készülni és tanulni rá. Csak nehogy 3 nappal előtte ébredj rá arra hogy, "Ja hoppá, hát tényleg jó lett volna tanulni!"

Sok sikert a felvételihez aztán majd írj hogy hogy sikerült:)

2013. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is idén felvételizek és félek...de nyugi ha tanulsz nem blokkolsz majd le akkor semmi baj :) az oktatas.hu-n azt szavazták meg több mint 3000-en, hogy nagyon nehéz volt a felvételi (de szerintem nagyon könnyű), szóval lehet, hogy nekünk könnyebb lesz....sok sikert :)
2013. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is nagyon felek. :( Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de en peldaul izgulos tipus vagyok, es nem szeretnem, ha ez ranyomna a belyeget az egeszre. :/
2013. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:) 2. rendben majd írok!:)
2013. nov. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!