Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Utólagos passziváltatá...

SÜRGŐS! Utólagos passziváltatás betegség miatt. Elfogadják?

Figyelt kérdés
Okt. 11-e óta magas lázam volt, Okt 21 és 31 között mononukleózissal kórházban voltam, november elején is lázas voltammég és képtelen a tanulásra, holnap megyek kontrollra, igazolást akarok valahogy, mivel passziváltatni akarom utólagosan a félévemet. El fogják ezt fogadni? Kórházból van igazolásom, de mennyit kéne még kérnem? Vagy valamilyen véleményt kérjek? Köszi!! :S

2013. nov. 13. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

utólag akkor passziváltathatsz, ha azt a határidőt mulasztottad el a kórház miatt. Az, hogy betegség miatt nem tudtál eddig tanulni, nem indok rá.

Azért bőven van idő még a vizsgaidőszakig.

2013. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nos,Passzivizáltatni nem tudod!2,olyat tudsz,hogy a trágyakat leadod!ennek elég komoly ára van...kreditenként asszem 1500-2ezer Ft....
2013. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát TO-n nekem ezt mondták... hogy szakorvosi igazolásokkal, meg miegymással, ZH hetet hagytam ki, stb, még most is lázam volt, kontrollokra járok, pihenés javasolt nekem, hogy írjak kérvényt, ésja...
2013. nov. 13. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:

grat.

szóval a to szerint lehet, mrg is mondták, hogyan, de azért itt kérdezel.

biztos főiskolán a helyed???

2013. nov. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolom te nem tanulsz tovább, vagy nincs ott a helyed. Ha jól megnézed, azt kérdeztem, hogy vajon ELFOGADJÁK-e. Gyökér. :)
2013. nov. 15. 07:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Mellélőttél, két diplomám van. És lám, magam felfogtam a felvételi tájékoztatót meg a mindkét kari tvsz-t. HA kérdeztem a to-n és válaszoltak, akkor elhittem nekik és nem olyanokat kérdeztem, akiknek fogalmuk sincs arról pl., melyik iskola, hogy ha már te képtelen vagy elolvasni a szabályzatukat, megtehessék helyetted az idegenek és idézzék a vonatkozó részt.


Továbbá diploma nélküli ismerőseim is intelligensebbek nálad annyiban, hogy vadidegeneket nem gyökereznek le.


ÉS remélem, arcra esel, és kiderül, hogy ezért nem tudsz passziváltatni, én ugyanis most megnéztem találomra 5 különböző egyetemet, egyik sem engedélyezi, csak ha azért mulasztottad el az aktiválás visszavonását, mert akkor kórházban voltál.

2013. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
peched van mert nem.. gyökér :)
2013. nov. 16. 08:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak pót zh-k. Orvosi igazolással írhatsz pót zh-t. Mi a francért akarod passziváltatni? Legalább próbáld meg...
2013. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!