Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik informatika érettségit...

Akik informatika érettségit tettek le, mit tanultatok tovább?

Figyelt kérdés
idén fogunk érettségizni,nem mindenkinek köteleződ, de megpróbálom mert ecdl is meg van már+minden évben 10.ben teszik le nálunk,viszont nem tudom,hogy ezzel mit lehet esetleg tovább tanulni.

2013. nov. 20. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ecdl-nek semmi köze a programozáshoz, ahogy az informatikai érettséginek sem. Az, hogy be tudod állítani a margót és betűméretet sok előnyt nem jelent egy info szakon.
2013. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem nem ezt kérdeztem, és tisztában vagyok azzal,hogy az ecdl csak alap,de van aki még ennyit sem tud
2013. nov. 20. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A középszintű nagyon egyszerű. Én érettségiztem belőle, de egyáltalán nem ebben az irányban tanultam tovább, csak kellett egy választott tantárgy. Annyiban jó, hogy most lenne egy alapinfós gyakorlatom egyetemen, amire nem kell bejárnom, mert érettségim van. Egyébként ECDL-ből is megvan mind a 7 modul, de értelme nagyon annak sincs.
2013. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!