Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék két emelt érettségit...

Szeretnék két emelt érettségit, de nem tudom menni fog-e?

Figyelt kérdés
Szóval a gondom az lenne, hogy igazából még nem tudom, mi akarok lenni, és se reál, sem pedig humán irányba nem akarok véglegesen dönteni. Ezért úgy gondoltam ötödiknek választok egy reál tantárgyat, amit szeretek. Ugyanakkor lerakom emelten a töri érettségit is. Persze mindkét faktot felvenném jövőre és majd elválik, hogy milyen irányba megyek. Viszont nem tudom, bírnám-e. Átlagosan, olyan 4,6 szokott lenni az össz év végi átlagom sok tanulással (vagyis egy átlagos szintű diák vagyok szerintem), de nem tudom, hogy a hozzám hasonló "képességű" emberek hány emeltet tudnak letenni, persze ötösre vagy esetleg négyesre. Szerintetek megpróbáljam, vagy gondolkozzak inkább egyben?
2013. nov. 24. 13:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy az ötödik reál lenne a másik emeltem. ^^
2013. nov. 24. 13:22
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg ;)
2013. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában két faktot szoktak felvenni az emberek (van, aki többet is) szóval ezt még biztos bírni fogod szerintem.


Az, hogy mit vettél fel faktnak még nem egyenlő azzal, hogy mibúl emeltezel. Szóval most felveheted, aztán érettségire meg úgyis el kell döntened mit jelölsz meg, szóval akkor elég csak a(zokból) emeltezni.


Én ezt ajánlanám. De amúgy két emelt valahova lényegében kötelező, szóval azt is meg lehet csinálni.

2013. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!