Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az emelt szintű földrajz...

Mik az emelt szintű földrajz érettségi követelményei?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a Mozaik 9-10.-es Tk-ból készültem + a tanár mindig hozott anyagot, a napi gazdaságról, problémákról. Vaktérképen meg azt kell tudni amit közép szinten, de az így sem kevés
2009. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tankonyv megvan 9est már végig nyaltam. A vaktérképes deolgok nicnsenek valahol összeszdve, hogy mi minden kell?


Egyébként köszi szépen a választ : )

2009. nov. 22. 15:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy könyvem abban benne vannak, hogy mik is kellenek pontosan. Az a címe, hogy "12 próbaérettségi földrajzból középszinten" és az elején, amúgy ebben vannak emelt szintű feladatok is, legalábbis amikor ebből gyakoroltam volt amelyik számítás visszaköszönt belőle.
2009. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt az? Mennyire volt hasznos?

2009. nov. 22. 17:18
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem ez volt. Bocsi, de hogy ki írta arra már nem emlékszem mivel ahogy leérettségiztem dobtam is ki:D

De ahogy belenéztem ez sem olyan rossz, nézd meg, hogy az elején a topóösszefoglaló benne van-e.

2009. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Holnap be is megyek suli könyvtárba, ha meg ott nincs benézek valami nagyobb alexandrába. Nekik biztosan van. O.o Mindenestre köszönöm a tippet. Egyébként közép, vagy emleten érettségiztél, hány százalékos lett?
2009. nov. 22. 20:38
 7/14 anonim ***** válasza:

közép és 84% lett, de ez nem számított a továbbtanulásba.

csak nézegettem az emeltet és szerintem nem nehezebb, mint a közép csak ugye ott nem használhatsz térképet.

2009. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Hát nekem számítana, 70% fölé szeretnék menni emelten =/ ELTE-TTK földtudomány a cél :P
2009. nov. 22. 21:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha jó vagy föciből, akkor nem elérhetetlen.

Osztályomból volt egy lány aki emeltre , akinek nagyon jó lett az írásbelije, de szóbelin kihúzott egy olyan tételt , amivel sikerült lerontania rendesen... Új-Zéland és Óceánia gazdasága

2009. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk kiadta a föci tanár a topográfiai követelményeket, meg a tételeket is.... meg mf-ből dolgoztunk fakton mindig, amiben a megoldás is benne volt és sok olyan feladat volt benne ami volt már az érettségiben, mivel az IS állítja össze, aki ezt a könyvet:) remélem tesz belőle vmit bele xD nemsoká május, sok sikert xd
2010. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!