Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 2011-ben érettségiztem,...

Ha 2011-ben érettségiztem, kötelező új emelt érettségit tennem?

Figyelt kérdés
2011-ben érettségiztem, azóta FSZ képzést végeztem és most szeretnék újra jelentkezni, de úgy tudom már kötelező emelt érettségit tennem. Erről tudtok valami infót szolgáltatni? Illetve ha kell, akkor annak a menetéről? (sajnos azt olvastam,hogy nem 2 forint)

2013. dec. 10. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan szakra jelentkezel, ahová kötelező, akkor az adott tárgyból vagy tárgyakból újra kell érettségizned emelt szinten. De nem minden szak követeli meg az emelt érettségit.
2013. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, kötelező (sajnos nem sajnos - ez van, ezzel főzünk) abban tudtok még segíteni, hogy ha bemegyek a volt középsulimba és ott jelentkezek, az megfelelő-e?
2013. dec. 10. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, akkor jelentkezned kell. Ha van középszintűd, akkor szintemelőre, ha nincs még abból a tárgyból, akkor kiegészítőre.

[link]

Itt mindent megtalálsz.

Mehetsz a volt iskoládba is, bár nem kötelesek fogadni, de a saját volt diákjukat általában nem küldik el. Csak a megyei kormányhivatal köteles fogadni a jelentkezésedet.

2013. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 10. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!