Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anatómiai video linkeket...

Anatómiai video linkeket küldenétek?

Figyelt kérdés

Leginkább izmokról szeretnék, de csak angol nyelven találok, és nekem nagyon fontos lenne hogy latinul is megemlítsék, mert úgy értem csak meg! Magyarul biztos nincs, úgyhogy azt már meg sem említem! Valódi (nem megrendezett, filmből kivágott jelenetek) boncolás is érdekelne!

Köszi a segítséget



2013. dec. 10. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Youtubon próbálkozz! Ha boncolást szeretnél nézni, akkor ezt írd be: autopsy. Ezekhez a videókhoz be kell jelentkezni. Anatómiai boncolásokat csak angolul találsz, de ezeket átfordítani latinra semmiség (axillary fossa-->fossa axillaris). Én ezekből a videokból sokat készültem az anatómia vizsgáimra.
2013. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2013. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!