Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A katasztrófavédelmi képzés...

A katasztrófavédelmi képzés "büfészak"?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni és érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek az-e.
2009. dec. 2. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha "büfészakra" szeretnél menni, akkor ne haragudj, de ezt nagyon benézted... keress valami mást, mert katasztrófavédelmire tengés-lengéssel be sem fogsz jutni...
2009. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem büfészakra akarok menni, a felvételi tárgyakból fakultációra is járok. Azért kérdezem, mert mindenre rásütik, hogy büfészak ami nem orvos vagy mérnök szak.
2009. dec. 2. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor bocs, félreértelmeztem a kérdésedet :) Nem, egyáltalán nem "büfé-ruhatáros" szak, bekerülni se lehet alacsony pontszámmal, és a tantárgyak se lazák.

Sok sikert! :)

2009. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hell én ezt tanulom bár még nagyon az elején vagyok.

Az van hogy nem a legnehezebb szak a világon és szerintem ahol én tanulom ott nem volt egetverő ponthatár sőt viszonylag nem is sok . Szerintem sem büfészak , de ahol én tanulom ott a ,,nagy'' mérnökök tanulnak aztán nem szeretik a katasztrófásokat (persze nem ez a nevünk :D ) de nem gond mi sem szeretjük őket. Szóval az elején nem nagy szám de aztán beindul az igazi finomságok (árvízvédelem , terrorista elhárítás bla bla bla)

Szóval ha érdekel a dolog akkor írj rám egy e-mail-t

2009. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!