Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt pszichologia szakos...

Van itt pszichologia szakos hallgato? Igaz, hogy az elso ev, , temaja'' Atkinson?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja kerlek valaszoljatok,mert most olcson megtudnam szerezni a konyvet,ha valoban az,feleslegesen pedig nem vennem meg:) koszonom a valaszokat:)
2009. dec. 3. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy pont az első évben-e, de biztos fog kelleni. Nekem pl van pszichológiám a fősulin, és kellett az a könyv. Jah és nem utolsó sorban nem csak akkor jó az a könyv, ha pont azt tanulod, mert tök érdekes. Ha csak úgy általában érdekel a téma, akkor is vedd meg.
2009. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Atkinson a pszichológia bibliája, biztos, hogy kelleni fog. Igazat adok az előttem szólónak, mellesleg érdekes is a könyv.
2009. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon szepen:)

Amugy a konyvet amit kineztem az Osiris konyvkiado adta ki.:)

2009. dec. 3. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!