Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Viszonylag tömény 1300 oldal,...

Viszonylag tömény 1300 oldal, vizsga pontosan 11 hét múlva, de munka mellett (havi kb.250 óra) - bevállalható?

Figyelt kérdés
Voltam egyetemista, mielőtt valaki megkérdezi, de már jó régen, és akkor is elég betoji voltam, nem centiztem ki semmit. Ez a vizsga viszont csak kétszer van egy évben, és fogalmam sincs, hogy a következő lehetőségre elengednek-e (lesz-e szabadságra lehetőség). Nem vagyok még nagyon öreg (29 éves), szóval bízom benne, hogy hasonló sebességgel tanulnék, mint "régen". A gond az, hogy ezt a vizsgát összesen kétszer lehet megpróbálni... Ti bevállalnátok?
2014. febr. 15. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Havi 250 óra munka? Vagyis a hét 7 napján napi 8,3 vagy a hét 5 napján 11,3? Na ne!
2014. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igen. Hidd el, nem önszántamból.
2014. febr. 15. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen vizsga?
2014. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgy?
2014. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2014. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy nemzetközi szakmai vizsga, nem klasszikus értelemben vett tantárgy.
2014. febr. 16. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben aludni és élni is szeretnél, lehet hogy jobban jársz, ha a következőt próbálod meg, és nem a mostanit. Ha nem dolgoznál azt mondanám, hogy sima ügy, de így azért necces.

Persze te tudod, te ismered magad, a képességeidet, és a vizsgát is.

2014. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még van rá vagy három hónapod

Annyi idő alatt meg lehet tanulni

2014. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy van ezen kívül még 3 hasonló vizsga, ami rám vár. Ha ezt halasztom, csúszik minden. Szóval vettem végül egy nagy levegőt, és feljelentkeztem - lesz, ami lesz...
2014. febr. 16. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!