Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki szobelizett mar iden a...

Valaki szobelizett mar iden a XIII. Keruleti Karinthy Frigyes gimnaziumba? Ha igen, akkor pontosan milyen kerdesek voltak? Keprol kellett beszelni, azt tudom. Masvalami?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem voltam, de három osztálytársam igen. És azt mondták, hogy magyarból csak adnak egy verset, azt kell felolvasnod, és kérdeznek pár kérdést a verssel kapcsolatban. A matekból adnak egy lapot rajta feladatokkal. Az első feladat mindig valamilyen számolos, a többi igaz-hamisos feladat. És majd kimész a tanárhoz, elmagyarázod hogy hogyan csináltad meg, és indokolnod kell a válaszod! ( Ugyan olyan lesz, mint előkészítőn, ha jártál tudod...)

2014. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És bocsi! Kihagytam, hogy magyrból még kapsz egy szót, amiről beszélned kell. Viszont nem emlészkem, hogy kaptak volna képet... ( Előre is bocsi, ha valamit rosszul mondtam! )
2014. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam, nincs kép, magyaron verselemzés + a húzott szóról beszélni (nekem tulajdonságok voltak). Matekon nekem egy egyszerű feladat volt az első, komolyan ilyen 2. osztályos szintű...És nem azért mondom, mert hű de nagyon jó vagyok matekból, hanem tényleg könnyű volt. És utána még 5 db igaz-hamis-lehetséges állítás.
2014. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!