Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti a teendő ha abba kívánom...

Ti a teendő ha abba kívánom hagyni a középiskolai tanulmányaim?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor abbahagyod, és kész, 16 év a tanulási kötelezettség ha jól tudom (ugye? de lehet rosszul tudom)


Bár ha nincsen se szakmád, se érettségid, se munkalehetőséged úgy igencsak szívás lesz az életed, mert munkát nem adnak... hacsak nem más terved van, vagy esetleg nem milliomos szüleid vannak..


Amúgy egyszerű.. bemész az igazgatóhoz, és mondod neki mi a helyzet, ő majd mondja hogy hogyan tovább.

2014. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Miéárt akarod otthagyni?

2014. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abba ne hagyd! Már így is túl sok csóringer van ebben az országban, ne csatlakozz közéjük, adj magadnak lehetőséget!
2014. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most látom hogy a címet elírtam, Mi a teendő* akart lenni. Miért akarom otthagyni? Eleinte kiváló tanuló voltam 4,8-4,9-es átlaggal, amíg el bírtam viselni a dolgot. Viszonylag elitnek mondható iskolába inkább járok (Boronkay György, Vác), de az évek során egyre alább hagyott a lelkesedés, ami igazából sosem volt, csak csináltam. Az utóbbi időben meg már csak undorodok a dologtól, könyvet nem bírok a kezembe venni, rendszeresen lógok, kerülöm az iskolát amikor tudom. Ennek így nincs értelme. A társaságban igazából benne vagyok az osztályban, de úgy igazából senki se kíváncsi rám. Az érdeklődésem is alább hagyott már szinte minden iránt. Ennek így nincs értelme. (11. évfolyam) Szóval ezért gondolkozok, hogy otthagyom.
2014. febr. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!