Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni Campus Autósiskolá...

A debreceni Campus Autósiskoláról véleményeket tudnátok mondani? Gyakorlati oktatásra kihez érdemes menni? Varga Csabánál volt esetleg valaki?

Figyelt kérdés

#gyakorlati oktatás #campus autósiskola
2014. febr. 24. 23:25
 1/1 anonim válasza:
Tudom, hogy már nem aktuális a kérdezőnek, de ha valaki más érdeklődne, megosztom az én tapasztalataimat. A campusnál csináltam a kreszt és az elsősegélyt, azzal semmi probléma nem volt, 2 hét alatt lement. A forgalmival más volt a helyzet. AZ első oktatóm, X normális embernek tűnt, viszont kevés időponttal és oda kellett mennem ahova ő akarta.ez bosszantó volt, mivel a legnagyobb esőben is ki kellett bicikliznem az ő helyére.18!!!!18 rohadt órát voltunk a rutinpályán,én meg hülye voltam hogy nem mentem át máshoz hamarabb.ugyanazokat a *****feladatokat csináltuk, persze semmit nem fejlődtem, és a megbeszélt 1 óra 45 perc helyett általában 50p-1h-t tartott meg. Átmentem egy fiatalabb sráchoz, ő már betartotta az időtartamot, néha tovább is. Rugalmasabb volt a kiindulóponthoz, de nyilván nem jött házhoz ő sem. Vele annyi problémám volt, hogy kb sosem mondott semmit, hanem sokszor szitkozódott mikor elrontottam vlami szerinte egyszerű dolgot, sokszor beszélt arról, hogy mennyire utálja az embereket és még sok mást, volt olyan, hogy a helyzetemen viccelődött ami nekem nagyon rosszul esett. Emberileg nem tartottam egyik oktatómat se sokra, nem tudom mi bajuk van a világgal és az emberekkel, viszont a második személy lényegesen jobban megtanított vezetni, ezért nagyon hálás vagyok neki. Viszont azért nem, hogy utáltam hozzá járni, mert röhögött magában, és úristenezett mikor elrontottam valamit. Arra buzdítom az embereket, hogy ne féljetek váltani ha egy kicsit is kényelmetlenül érzitek magatokat. Senkinek nem kell az, hogy ilyen viselkedéssel elvegyék az önbizalmát!!!! És a kérdésben említett úrt nem ismerem! :)
2017. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!