Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki fog menni a II. Rákóczi...

Ki fog menni a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumba szóbelizni angolul?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 21:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Voltam már a Teleki Blanka Gimnáziumban angol szóbelin és a Veres Péter Gimnáziumban matek, magyar szóbelin.
2014. febr. 27. 08:26
 12/17 anonim ***** válasza:
És melyikbe mennél legszívesebben?
2014. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A Teleki Blanka Gimnáziumot egérútnak irtam be, és a Veres Pétert Gimnáziumot irtam be az elsönek. Hallottál már a Veres Péter Gimnáziumról? Nem sokan ismerik..
2014. febr. 27. 12:42
 14/17 anonim ***** válasza:

Hat a nevét már hallottam

Elég jó ott áll.lag a matek oktatás

2014. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én csütörtökön voltam,nagyon kedvesek voltak. Nem tudok nagyon jól angolul de szerintem nem volt nehéz :) dolgozd ki a tételeket és menni fog:D
2014. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én voltam, jól ment.

Viszont, amikor megkérdezték (magyarul), hogy miért szeretnek sok nyelven beszélni, az egyik érvem az volt, hogy több módon tudnék beszélni, még többet, akkor egy kicsit hülyének néztek.

2014. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Végül a Veresbe jöttel? Mert ha igen akk valszeg évfolyamtársak vagyunk XD
2014. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!