Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem érdekel a történelem, mit...

Nem érdekel a történelem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem sokára érettségi és nagyon nem érdekel a történelem, nehéz csomó évszámokat tanuljak és bonyolultnak tűnik nekem, épp a 2vh tanuljuk és nem vágom az egészet...

hogyan tanuljam??



2014. ápr. 17. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell évszámokat magolni, az atlaszt használhatod, abban benne vannak a fontos dátumok.
2014. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Így van kapsz érettségihez atlaszt abban benne van csak megfelelő helyen kell keresni! :D Am. meg elég sok forrást kapsz hozzá szóval ne parázzd túl. Am meg amit meg kell tanulni azt meg kell. Ha nem érdekel akkor is érettségi előtt én is leültem tanulni mert eléggé elhanyagoltam az előtte lévő 5 évet. :D Kibírtam két heti tanulást előtte. Ennyi. :D
2014. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy érdekeljen. Csak le kell vizsgázni. Meg lehet tanulni olyan tárgyat is, ami nem érdekel, csak úgy nem olyan szórakoztató.
2014. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!