Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írnátok tapasztalatokat a...

Írnátok tapasztalatokat a felsőoktatási szakképzésről?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy gyakorlatban miben tér el az alapképzéstől vagy hasonlít. Pl.: ugyan úgy tantárgyfelvétel van időszakkal, vagy előre megadott órarend, félévi vizsgák és egyebek.

Ha már van diplomám tudok beszámítani kreditet, tárgyat hasonló tárgyból?

Főleg NYF-ről: Kötelező testnevelés van és ha igen be lehet számítani előző képzés idejéről? Szakdolgozatot kell írni?

Ilyen információkat sehol sem találok.



2014. ápr. 23. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs szakdoga, és pár tárgyadat talán elfogadják, de akkor lesz a 8 helyett 7 / félév, annyira nem leszel előrébb. Cserébe viszont sokkal rosszabb papírt kapsz, olyat, aminek igazából semmi értelme. Nagy butaság váltani bscről fszre.
2014. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk fsz-en kellett szakdolit írni (idegenforgalmi szakmenedzser).Tárgyfelvétel, vizsgaidőszak minden ugyanúgy volt, mint most alapképzésen.

Fsz tárgyakat be lehet számítani alapképzésre (azonos szakirányoknál), így gondolom fordított esetben is lehetséges, az adott sulin múlik, hogy mit fogadnak el.

2014. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A diploma pár éve már megvan, csak most munka híján gondoltam tanulok valamit, és ahogy néztem 1-2 tárgy nagyon hasonló névre és akkor gondolom tartalomra is így remélem be tudom számíttatni és akkor annyival kevesebbet kell bajlódni.
2014. ápr. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!