Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e lehetőségem másik...

Van-e lehetőségem másik középiskolába mennem? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Ma kaptam két levelet az egyik az x iskolából jött a másik az y-ból. Az x-be felvettek mindent elküldtek azzal minden okés. De az y ugye egy tagozatot jelöltem meg: 03 angol. Van benne egy papír hogy oda nem vettek fel arra a tagozatra mert túljelentkezés van. De láttam a weboldalukon hogy indítanak a túljelentkezés miatt egy tagozatot a fizika-matek helyett az is angol lesz (06 os tagozat)...kaptam is egy másik papírt hogy a 06 os tagozatra felvettek. Na szoval az lenne a kérdésem hogy ugye az iskola sorrend ugy jon hogy:

elso x aztan y. akkor most én mehetnék az y-ba arra a 06os angol tagozatra? Elnézést az összevisszaságért, de nagyon fontos lenne és gyorsan. Előre is köszönöm.



2014. ápr. 29. 18:36
 1/3 anonim válasza:

Szerintem már nem, mert a módosítási határidő az Március 17/18 volt. Oda mész majd (szerintem) ahova elsőnek felvettek.


De miért itt kérdezed, miért nem az oszályfőnököd?

2014. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
persze, mehetsz te dontod el :) hova mesz beiratkozni:))
2014. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oda mész,ahova elsőnek vettek fel.Tehát az x iskolába.
2014. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!