Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanuló vagyok, ha most...

Magántanuló vagyok, ha most év végén megbukok, automatikusan kirúgnak, mivel már nem vagyok tanköteles ezt mondták. Tegyük fel, ha esetleg megbuknék (ne így legyen) és akkor jövőre lerakhatnám az érettségit? Vagy akármikor máskor?

Figyelt kérdés
:)
2014. máj. 15. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad le, hanyadik évfolyamon vagy, erre a kérdésre nem lehe válaszolni.
2014. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja,tényleg! :D 10.amúgy,de egyszer már tavaly megbuktam :/
2014. máj. 15. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a 10-et sem tudod elvégezni, akkor mégis hogyan érettségizhetnél?
2014. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell menni egy másik iskolába, leginkább felnőttoktatásba vagy alapítványiba, csak az általában fizetős, és ott befejezni a hiányzó éveket.
2014. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt kérdezem! :)

De olyat is hallottam,hogy valaki kibukott így a suliból,és pár évre rá lerakta az érettségit pénz fejében egy iskolában.Tényleg van ilyen?

2014. máj. 15. 22:34
 6/7 A kérdező kommentje:
22:34,pont erre vagyok kíváncsi.És az ilyen felnőtt oktatásos rendszerben,hogy lehet befejezni a maradékot,mint magántanuló,vagy oda mész jelentkezel érettségire,és kapsz egy idő pontot,és mehetsz érettségizni?!
2014. máj. 15. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:

A 12. évfolyam elvégzése nélkül nem kaphatsz érettségi bizonyítványt. Szóval először a maradék három évet kell pótolnod, utána álmodhatsz érettségiről, de biztosan nem jövőre.

Az érettségi meg jóval nehezebb az osztályozó vizsgánál.

2014. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!