Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középiskolában ciki a...

A középiskolában ciki a leckefüzet?

Figyelt kérdés
Ha nem is,az enyém Bolt-os!(Volt) Nagyon égő lenne, ha abba írnám a házikat?
2009. dec. 30. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, SŐT hidd el nagyon sokat fog segíteni, nekem mindig vettek és max 1hétig jutottam el, aztán abbahagytam, és ez így ment általános iskolás koromtól gimi 12. osztályáig, akkor kezdtem el haszálni, kipipálhatod ami kész, nem firkálsz a füzetedbe, mert ugye én előtte oda írtam a házim és tök ronda volt mindig, mert a tanár gyorsan diktálta le. Én még egyetem alatt is tanácsolom, csak ott talán már nem helyes a "leckefüzet" elnevezés, de vannak kiadott feladatok, meg plusz anyag, ahol utána lehet nézni, ha mond ilyet a tanár, vizsgaidőpontok etc., érdemes ott is így csinálni. Hidd el neked válik hasznodra.
2009. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ami általános iskolában a leckefüzet, későbbiekben az a notesz, a határidőnapló. És nem, nem felesleges
2009. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is határidő naplót használok. Szerintem végem lenne nélküle. Az összes vizsgát, könyvet, telefonszámot, gyakorlatok helyszínét stb abba írom. Sokkal jobb így, mint ezer helyről összeszedni, hogy mire is van szükségem.
2009. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak rá van írva hatalmas betűkkel,hogy leckefüzet! Meg minden héten be kell írnom hogy milyen nap melyik óra.Egy kis notesz is megteszi?
2009. dec. 30. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
én határidőnaplót akartam venni, de csak leckefüzet volt, ráadásul csak hannah montanas vagy kis :S:S és másodikos egyetemista vagyok, de lazán előveszem és írom bele a zh időpontokat, max a többiek röhögnek rajta :)
2009. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha cikinek érzed, akkor vegyél, vagy készíts rá papírborítót!
2009. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
sztem ciki
2009. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!