Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sminkes, kozmetikus, stylist...

Sminkes, kozmetikus, stylist vagy fodrász szeretnék lenni! Hol tanulhatom valamelyiket elismert tanároktól?

Figyelt kérdés

Sminkes szeretnék a legjobban lenni! Olyan suli érdekelne, ahol nem kell több százezret fizetni és elvégzése után dolgozhatok sminkesként bárhol. Az sem árt, ha kollégiumi elhelyezést is biztosit a suli.

Tehát SMINKES, FODRÁSZ, KOZMETIKUS, STYLIST. Infók érdekelnének elismert sulikról, árakról stb.


2009. dec. 30. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb: beírod google-be, hogy "Sminkes/ kozmetikus/ stylist/ fodrász tanfolyam" és ki fog dobni ezer félét, ezer féle árral. Kolesze egyiknek sincs, ez nem az a fajta oktatás.
2009. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Olyan sulit nemtudok neked mondani, ami annyira kiemelkedően jó.

Viszont:

- Középiskolai osztálya van! ( ehhez +érettségi)

- Nyelvi előkészítő osztálya van!

- Angol,Német,Olasz nyelvtanulás!

- Kollégiumi elhelyezés.

-Szakiskolai osztály 2,5 év. Itt csak szakmai bizonyítványt kapsz és utána dolgozhatsz is.

Erzsébet Királyné ( www.sisy.hu )

Ez kozmetikus és fodrász iskola. (:

Én nagyon szeretem ide járok, és jó fodrászok kerülnek ki innen ;)

2010. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia! Hogyan lehet jelentkezni ebbe a suliba? :)

A honlapon elérhetőséget és jelentkezési lapot sem találok. Pedig nagyon érdekelne! :) Ó és mennyibe kerül a képzés?

2010. jan. 8. 16:23
 4/7 anonim válasza:
Ha letudnád írni pontosan a korod, hogy milyen szakmát szeretnél tanulni. Mikortól.. akkor írok pontos infot.. (:
2010. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, kozmetikus szeretnék lenni és kollégiumra lenne szükségem, mert Szlovákiából vagyok :)
2010. jan. 8. 20:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehetőleg minél hamarább szeretném tanulni. De ha csak szeptembertől lehet, akkor kimegyek addig külföldre.
2010. jan. 8. 20:31
 7/7 anonim válasza:

Nos..

azt tudom, hogy lekéne jönnöd, mert a suli portáján tudod beszerezni a jelentkezési lapot.

kelleni fognak az irataid..

A kozmetikus szakmában a középiskolai végzettségéről szóló (érettségi) bizonyítvány fénymásolata.

A jelentkezési lapot az iskola titkárságán kell leadni.

Beküldési határidő: 2010. február 19.

Egy cínet tudok mondani, de mindenképp bekéne mennedszerintem, hogy bővebb infot tudjanak adni..Vagy legalább telefonálj..


Erzsébet Királyné Szolgáltató kereskedelmi szakközépiskola és szakiskola

1203 Budapest Kossuth Lajos utca 35.

Telefon: 283-0203

Fax:283-0203/117

E-mail: info@sisy.hu


Az iskola egyedi kódszáma: OM: 035472

OKÉV nyilvántartási száma: 07-0080-03

2010. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!