Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Mi motivál...

Érettségizők! Mi motivál titeket és mi ad nektek erőt amikor nagyon elegetek van az egész napos tanulásból?

Figyelt kérdés
Én már kezdem kicsit unni :/

2014. máj. 31. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár egyetemista vagyok, de ez:

https://www.youtube.com/watch?v=tfVhLdxgERA

2014. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úúú nagyon szépen köszönöm!

Nem is tudod elképzelni h milyen jól esett ezt most megnézni. :)

Köszi még egyszer.

2014. máj. 31. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Úúúgy tudtam, hogy Szirmai lesz!


Egyébként az motivál, hogy később, mondjuk egy hét múlva, úgy sem fog olyan hosszúnak tűnni az az idő amit tanulással töltöttem, szóval teljesen fölösleges bepánikolni emiatt, mert csak leülök, megcsinálom amit meg kell és kész, ha csak filmeznék vagy a netet böngészném sosem emlékeznék rá másnap, szóval inkább ezzel töltöm az időm és szerzek pár pontot!

2014. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az eredmény. Ha már a célegyenesben vagy, ne ott add fel.
2014. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én tavaly érettségiztem, de szóbelik előtt én is besokalltam párszor az egész napos tanulástól. Én azt csináltam, hogy amikor már nagyon elegem lett, akkor este kitakarítottam a szobámat és írtam egy kis listát, hogy szóbelik után mi vár rám (barátnőzés, mozi, nyaralás, fősulira bejutás stb) és a kis papírkát kiragasztottam az íróasztalomra. Ez engem motivált, és még a kívánt főiskolára is bejutottam. :) Sok sikert!
2014. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon aranyos, jó ötlet!
2014. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5/6-os vagyok.

Ja és még az is motivált, hogy mekkora égés lett volna egy olyan tételt húzni amiről fogalmam se lett volna. Az a tanároknak is megalázó lett volna de nekem úgyszintén+ az érettségimet rontottam volna le. Ha eleged van akkor iktass be apróbb szüneteket (zene hallgatás, séta, háziállattal való játék, nasi, 10-20 perc tv)

2014. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat ! :)

Megpróbálom megfogadni őket.

2014. jún. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!