Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » VIK iskola Budapest, kell...

VIK iskola Budapest, kell vinni vagy majd ott végzik el?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban a honlapon olvastam, hogy egészségügyi alkalmassági igazolásokat a beiratkozásra vinni kell, viszont a honlapon a nyelvi szintfelmérő időpontjánál azt írják, hogy "orvosi alkalmassági vizsgálat napján", tehát ebből azt következtettem, hogy talán helyben végzik el a kellő vizsgálatokat. Természetesen érdeklődtem e-mailben, de még nem kaptam választ, ezért gondoltam, talán valaki tudja, hogy is működik ez. Vinni kell igazolást vagy azokat a vizsgálatokat Budapesten, az iskola által végzik el? Ha tudtok segíteni, nagyon köszönöm. Érettségi utáni szakképzésre gondolok, mint a szakács, cukrász, pincér.
2014. júl. 1. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!