Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alapképzésre felsőfokú oklevél...

Kulacs kérdése:

Alapképzésre felsőfokú oklevél feltöltése fül Felvi jelentkezésnél? Nincsen felsőfokú oklevelem.

Figyelt kérdés

Ez felsőoktatásban vagy valami OKJ-s, tanfolyamos eredménypapírt jelent, ami nekem nincsen.

Ez a fül nem baj, hogy ott van?

Üresen kell hagynom, mivel nyilván az általam megjelölt alapképzésekre ez nem is feltétel. Azért van az csak ott, mert ha lenne felsőfokú oklevelem, akkor feltölthetném vagy a rendszer úgy veszi, hogy hiányzik valami dokumentum?



#felvételi #jelentkezés #felsőoktstás
2014. júl. 10. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az ottvan az azt jelenti hogy azt jelölted be még februárban hogy neked van ilyened/lesz ilyened

Vagy pedig kötelező arra a szakra.

Mire jelentkeztél?


Egyébként ha nem kötelező a szakra akkor nem lesz belőle semmi probléma, ha kötelező akkor igen.

2014. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért van ott, hogy akinek van olyanja, fel tudja tölteni oda, ha nincs akkor nincs
2014. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez fakultatív
2014. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Írtam nekik is, ott azt mondták, azért van ott az az opció, mert már voltam felsőoktatásban hallgató, csak ugye nincs diplomám. De nem lesz belőle baj, ha üresen hagyom.
2014. júl. 10. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!