Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Nem tudom hogy...

Mit ajánlotok? Nem tudom hogy mi legyek. Humán beállítottságú vagyok. Szeretnék jól keresni és nem szeretnék sokat tanulni gimi után (sok évet). Adjatok 5leteket.

Figyelt kérdés
lány vagyok
2014. júl. 13. 04:28
 1/5 valamiparadox ***** válasza:
83%

Ennél pontosabban is leírhatnád.

Mit értesz humán beállítottság alatt?Minden humános tárgyból (bár nem szeretem ezt a felosztást) ugyanolyan jó vagy?Melyiket szereted vagy megy jobban?

Mikhez értesz?Könnyen tanulod meg a nyelveket vagy jól tudsz problémát elemezni és megoldani? A kortárs magyar irodalmat tartod érdekesebbnek vagy a 18. századi Európát?

Mit csinálsz szívesen a szabadidődben?


Mennyitől számít "jónak" a kereset?


(Hacsak nem vagy nagyon okos és tehetséges,szerintem) Elkerülhetetlen,hogy sokat tanulj (időben). Ha egyetemre akarsz menni,akkor min. 3 év míg meglesz a diplomád.Ehhez még jön a mesterképzés,ha jobban el akarsz mélyülni egy témában.

Az OKJ-k általában két évig tartanak,de azoknál sem ér véget a tanulás akkor. Ha jó akarsz lenni ugyanúgy képezned kell magad.

2014. júl. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, de a kérdésed leírásával egy időben sikerült egy puszta sztereotípiává összezsugorodnod.
2014. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy értem a humán beállítottságot, hogy szeretem az emberek társaságát, jól tudok problémát megoldani, tudok bánni az emberekkel. imádok segíteni az embereken. Helyesírásból jó vagyok. Szabadidőmben a barátaimmal családommal vagyok, de legfőképpen lovagolok! erre IS szeretnék alapozni!
2014. júl. 13. 10:38
 4/5 valamiparadox ***** válasza:

"jól tudok problémát megoldani" Milyen problémákat? Logikai feladatokat,,párkapcsolati gondokat vagy másféleképpen megoldani egy adott feladatot?


"Helyesírásból jó vagyok" (Remek,de ez bizonyos szinten el is várt.) Én ezt általános iskola felett úgy mondanám,hogy jó a helyesírásom. Ez csak mellékes,de számomra ez azt sugallja,hogy még van helyesírás órád.

Ilyen területen is vannak szakmák,de ha nem akarsz arrafelé menni,akkor nem biztos,hogy a képességek közé sorolnám.


"tudok bánni az emberekkel" Hogy érted? Próbálsz mindenkivel kijönni vagy kellett már vezetővé előlépned egy projektben?


Lovasterápia? Talán,bár én nem alapoznék pusztán erre. Ezt a pszichológiához kötném. Bár azt kétlem,hogy ilyen továbbképzés létezik (bár nem kizárt).

2014. júl. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, létezik lovasterapeuta! :) De mivel a kérdező kizárta a sok év tanulást, így ez ugrik! (gyógypedagógia alapképzés + továbbképzés, cirka 5 év tanulást jelent)
2014. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!