Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a BME - GTK gólyatábor?...

Milyen a BME - GTK gólyatábor? Tudnátok mesélni róla?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
na erre én is kiváncsi vagyok. téged mire vettek fel? engem gazdmenre.
2014. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is várom a tapasztalatokat :D
2014. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, meg fognak dugni.
2014. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha fiú vagy akkor is megdugnak. Ezért jó a gólyatábor.
2014. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgysem fogsz rá emlékezni. :D
2014. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ha már itt tartunk, milyen a nemek aránya ezen a karon? én műszaki menedzserre megyek. és ott?

a piáról és a szexről eddig is volt sejtésem :D ezért érdekelne valami más is, konkrétabb dolgok, milyen a felsőévesek hozzáállása a gólyákhoz, milyen feladatok vannak?

2014. júl. 27. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenki ezekkel a feladatokkal van. semmit nem kell csinálnod. az egész csak szórakozás, ha vmi nem tetszik, akkor megmondod és nem kell megcsinálni. de amúgy semmi durva feladat nincs. mindegyik az ivásról szól ki :)
2014. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A fiú-lány arány hát, talán kicsivel több a lány, vagy csak több lányt ismerek onnan.

A felsőbbévesek hozzáállása ahogy hallottam eddig normális, feladatok kb. ugyanazok mint más gólyatáborokban inni kell és/vagy vetkőzni.

2014. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bár elfogult vagyok, de egyes visszajelzések szerint az egyik legjobb hangulatú Gólyatábor.


Viszonylag sokszor voltam GT-ben szervező (igen, itt GTK-n), írtam egy mini összefoglalót (ami kicsi támpontot ad, de a felfedezés örömét is meghagyja), ha érdekel, priviben írj mailcímet, átdobom (ide nem akarom különböző okok miatt)

2014. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!