Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2014-2015 tanévben lehet...

2014-2015 tanévben lehet javító érettségit tenni középszinten?

Figyelt kérdés
mert egy tanártol halottam, hogy már nem biztos de nem látom értelmét hogyha nem akkor miért nem.

2014. júl. 28. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden tanévben lehet.

Már ha tényleg a javítóra gondolsz.

Megbuktál valamiből? Egyébként iskolás vagy? Érettségiztél már? Néhány alapadat...

2014. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen az éven érettségiztem semmiböl nem buktam meg csak a matek nem ugy sikerült ahogy szerettem volna 63pontos lett és így nem vettek fel
2014. júl. 31. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor te nem javítóérettségit akarsz tenni, hanem ismétlőt.

Szept. 5-éig jelentkezhetsz, középszinten 15 ezer Ft, emelt szinten 25.

2014. aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt es meg par kerdes. ugy nem lehet, hogy erettsegi elott par honnapal jelentkezem be? Vagy csak most meg ebben az egy honapban jelentkezhetek de akkor onantol az iskola tanuloja leszek amelyikbe jelentkeztem, mert OKJre is beadtam egy evesre, hogy addig azt elvegeznem. Vagy aki jartas ebben kifejtene reszletesen hogyan is mukodik a dolog? Megkoszonnem:)
2014. aug. 1. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel tanuló, egyénileg kell felkészülnöd, csak érettségire jelentkezel. Szept 5-éig az őszire, február 15-éig a tavaszira. Attól még nyugordtan tanulhatsz bármit közben.
2014. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat :)
2014. aug. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!