Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelezővé tehetik gólyatábor?

Gifted kérdése:

Kötelezővé tehetik gólyatábor?

Figyelt kérdés
Kaposvári egyetemre nyertem felvételit és a beiratkozás a gólyatábor alatt lesz. Az elküldött levélben az áll hogy kötelező a részvétel ami azonban 15.000 Ft. , ami nekem kicsit húzós.
2014. aug. 5. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem úgy értették, hogy a beiratkozáson kötelező a részvétel, nem a gólyatáborban.
2014. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk nem ismerem a kaposvári egyetemet, de akkor valószínűleg oda vagy a környékre szervezik a gólyatábort is. Így van értelme az egyidejű beiratkozásnak. Beiratkoznod muszáj elmenni, a gólyatáborba tuti, hogy nem.
2014. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Egészen biztosan nem tehetnek kötelezővé semmilyen fizetős programot, valamit félreértettél.
2014. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a gólyatábor alatt lesz a beiratkozás. A levélben nem volt odaírva, hogy kötelező lenne. A tervezett programok között volt egy katalógusos előadás, amihez oda van írva, hogy kötelező. Ezek miatt gondoltam én is, hogy kötelező az egész gólyatábor. Nem tudom, hogy igazából kötelező vagy sem.
2014. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szia! Én is oda nyertem felvételt, nem a gólyatábor a kötelező hanem a levélbe le vannak írva a beiratkozás meg ilyenek és csak azokon kötelező a részvétel!:)
2014. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor valószínűleg félreértettem.:)
2014. aug. 6. 10:54
 7/14 anonim ***** válasza:
azért erősen ajánlott ...
2014. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is azt írták, hogy a gólyatábor kötelező, ami nyilván nem igaz, csak azért irták, hogy minél többen elmenjenek.
2014. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a gólyatábor kötelező. Még az is oda volt írva, hogy a mi érdekünkben (ismerkedés, ne legyen kiközösítés, klikkesedés).
2014. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudnám, miért pocsolnek ezen ennyit az elsősök ... vagyis egy részük. Kötelező és kész. Aztán meg majd panaszkodnak éveken keresztül h nem tudnak beilleszkedni. Minden sulinak megvannak a maga szokásai, beavatási szertartásai, amikből nem lehet kimaradni, mert csak durvább formában üt vissza, és a végén úgyse marad ki pont az, aki eredetileg ki akart. Úgyh igen, kötelező, tessék elmenni! De ha már így első előtt ilyen antiszociálisan indultok neki, hát az szép kilátás a következő évekre nézve ...
2014. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!