Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hátránnyal indulok...

Nagyon nagy hátránnyal indulok ha nem megyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy cirka 300 km-re lakom a gólyatábor helyszínétől...szóval a tábor ára mellett elég sok lenne az útiköltség és hát csak kéne valami költőpénz is...Nem tudok ennyit rászánni...így valószínűleg nem megyek el...Kirekesztett leszek ha nem megyek?
2014. aug. 5. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden valószínűség szerint nem lesz hátrányod a kapcsolatok terén. Egyrészt ha sok embert vettek fel, akkor több százan mennek, úgyis csak pár emberrel ismerkednél össze. Illetve egy csomó ember ugyanúgy nem megy el, mint te.

Másrészt kis létszámú szakoknál együtt szokták szervezni más szakokkal, szóval lenne egy csomó "idegen" is körülötted, akikkel később valószínűleg úgysem találkoznál.


Személy szerint én egy emberrel barátkoztam össze a gólyatáborban úgy, hogy még most is tartom vele a kapcsolatot. A többiekre igazán nem is emlékszem.


Hátrány talán annyiból érhet, hogy szerveznek nektek hasznos programokat is, amik segítségével kicsit jobban bele tudtok rázódni az egyetemi életbe, pár apróság, de ezeket ismerősöktől is meg tudod tudni, vagy max magadtól rájössz.

2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Középiskola vagy Egyetem/Főiskola?
2014. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyetem
2014. aug. 5. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lesz hátrányod, én is féltem ettől tavaly. Akkor meg pláne nem, ha koleszba költözöl, mert ott rögtön megismersz vagy 30 embert a szintről.:D Viszont úgyis lesznek fb-os csoportok, akkor ott az Uni PLus csoporttárskereső is, de akár előadás előtt is szóba elegyedhetsz a melletted ülőkkel. Ha ott leszel, már egyáltalán nem lesz nehéz ismerkedni.
2014. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!