Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bejárós szeretnék lenni...

Bejárós szeretnék lenni Fehérvárról Budapestre, télen is megoldható?

Figyelt kérdés
Jövőre, ha felvesznek ETLE BTK mesterszakára, akkor bejárós szeretnék lenni, viszont aggódom, hogy télen nem érek oda egy-egy vizsgára vagy egyáltalán be se tudok menni, mert annyit késik a vonat vagy el se indul.
2014. aug. 7. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem ajánlom :/ Én kb fele ilyen messze laktam Budapesttől ezen a vonalon, de nem csak télen, hanem minden más évszakban is több a késés, mint mikor pontosan jön a vonat :/ És igen, nekem többször is volt, hogy télen egyáltalán nem jutottam be az iskolába.
2014. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megoldható, kb. 1 órás út. Fehérvár meg egy csomópont, indulnak vonatok (buszok) közvetlenül onnan a városba, szóval amiatt nem kell aggódni, hogy nem érsz be iőben.
2014. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bírod a korán kelést, akkor nem lesz gáz. Van pár ismerősöm, aki Fehérvárról jár fel. Ha télen leesik a hó, akkor szokott előfordulni késés. Ajánlott kicsit hamarabb elindulni, ha ZH-d lesz.
2014. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!