Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol szintfelmérő után...

Angol szintfelmérő után tanulhatom-e a németet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő, hogy a főiskolai kezdésemen kell egy szintfelmérőt írnom, de mivel az angolt tanultam az elmúlt években, abból szeretném megirni. Német nyelvből nagyon elmaradott vagyok, viszont van belőle érettségim és nyelvvizsgám is. A főiskola elvégzése után Németországba költözök, ezért lenne szükségszerű a németet tanulnom elsősorban. Lehetséges-e ez a megoldás? Vagy félévi átjelentkezes német nyelvre? Nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal, kérem aki tud segítsen!

2014. aug. 25. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy melyik főiskola..
2014. aug. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BGF-KVIK
2014. aug. 25. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Abból a nyelvből írjál, amit tanulni szeretnél. Ha németet akarsz tanulni, akkor németből írjál, mert ez alapján fognak csoportokba beosztani. De amúgy két nyelvet kell úgyis tanulj majd, ha alapképzésen vagy, szóval mindegy, hogy némettel vagy angollal kezdesz.
2014. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. aug. 26. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!