Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinuson milyen a közösség?...

Corvinuson milyen a közösség? Milyen a diákélet? Vannak programok?

Figyelt kérdés
Semmit sem találtam a neten a közösségi programokról, lehetőségekről :/

2014. szept. 15. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy melyik campusról van szó. Ugyanis teljesen más a budai és a pesti.

Ha a pesti campusra szeretnél menni közgázra, akkor erősen liberális baloldali mentalitásra számíts.

A budai campus, ezzel szemben teljesen eltérő mentalitást képvisel.

2014. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Szerintem a kérdező nem feltétlen a politikára gondolt.
2014. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gazdálkodási és menedzsment szakra szeretnék jelentkezni és szeretném tudni a tanulás melletti lehetőségeimet is :) Pl. tudom, hogy ELTE-seknek és BME-seknek van közös piknik, BME-sek rendeznek ökör sütést, Qpát, ilyesmik vannak a Corvinuson is vagy más hasonló? Köszönöm! :)
2014. szept. 16. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem politikai irányultságról szól a kérdés.


Minden egyetemen találhatsz barátokat, hozzád illő embereket akikkel rengeteg közös programot lehet szervezni.


Az, hogy egy képzés nehéz, sokat kell tanulni, nem azt jelenti, hogy nem lesz szabadidőd.


Rengeteg buli és egyéb program vár rád, ha akarod.


A közösség amúgy, szerintem, jó.


Az, hogy elit, minőséget is jelent. Tehát nem vidéki lepukkant kocsmákban iszogatunk című történet.


Tényleg vannak kicsit beborult matematikus agyúak is, de nagyon sokan abszolút nem ilyenek. És nem azt jelenti, hogy ők hülyék.


Szóval nem kell félned, ha bekerülsz, jó helyre kerülsz.


(Remélem jól feltételezem, hogy a Pesti Campusra, akarsz kerülni, mert ha a budai karok valamelyikére, akkor tárgytalan amiket írtam.)

2014. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!