Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mentőtisztnek szeretnék...

Mentőtisztnek szeretnék tanulni, ezért kérdeznék mentőtiszt hallgatókat, hogy könnyen bele lehet rázódni a munkába, és a látványba?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 22:27
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! :-) Én mentőtisztnek tanulok. Megéri-e? Ha sok pénzt szeretnél keresni akkor sztem nem lesz egy jó befektetés. De ha pl. sikerül megmenteni valakinek az életét felbecsülhetetlen érzés. Hivatásszerűen kell csinálni. Viszont! Ha erre a pályára sztnél jönni készülj fel, hogy a képzésben lesznek súlyos hiányosságok. Ja és Megkérdik majd az emberek és akkor sofőr leszel? Vagy betegszállító? Emberek ezrei nem tudják mi a különbség mentőápoló és mentőtiszt között.. és így tovább. De ha orvosnak tanulsz mnki ájuldozik majd hogy vao.. Szóval szép szakma de én ha újrakezdhetném orvosira mennék és utána go mentőorvosnak.
2014. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem a pénz fontos számonra, nem az az ok, hogy ezt választom, sót azért szeretném ezt a hivatást, mert már láttam pár dolgot. És tényleg jó volt segíteni. És az sem érdekel, hogy mentőápólónak néznek, vagy másnak, ugyanis a mentők jó emberek, akár sofőrök, akár orvosok.
2014. okt. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!