Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdag emberek járnak a...

Gazdag emberek járnak a munkaügyi központba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gazdag család sarja, de nem is csóró. Annyira cikinek érzem hogy menni kell a munkaügyibe a sok cigány közé...
2014. nov. 15. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem értesz valamihez annyira, hogy a fejvadászok keressenek téged ajánlatokkal, akkor irány a m.k.
2014. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy akkor ha szülőknek nincs sajnos cég vagy valamilyen vállalkozás, ahová egyből benyomnának a tanulmányok végeztével.
2014. nov. 15. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, a legtöbb ember szülei nem cégtulajdonosok...
2014. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem szerencsére saját célból nem kellett még MK-ba mennem (kopp-kopp) mert diploma után 2 héttel felvettek, és azóta is ott dolgozom, de egyetemre félévente vinnem kellett egy igazolást arról, hogy nővérem nincs regisztálva álláskeresőként (külföldön dolgozott, így itthon nem volt munkaviszonya, ezért rögtön munkanélkülinek vették volna ha nem viszek papírt arról, hogy nincs regisztrálva munkanélküliként.)


Na visszatérve: sokáig volt külön iroda a diplomás munkanélkülieknek, ott is igen sok jól szituált emberke volt, miután ez megszűnt, a normál irodába kellett mennem, ahová az egyszeri cigányember is jár, de el kell szomorítsalak: talán 1-2 cigánnyal találkoztam ott. Teljesen normális hétköznapi emberek álltak sorba és vártak a dolguk végeztére, mintha egy utcáról betereltek volna random 50 embert.

Tehát semmi ciki nincs ebben...

2014. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!