Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e egyszerre két diákigaz...

Lehet-e egyszerre két diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Februárban elkezdek egy OKJ-s szakképzést (estin), ehhez kértem diákigazolványt. Szeretnék viszont egyetemre járni szeptembertől, beadtam oda is a jelentkezésemet, és bejelöltem, hogy igényelnék diákot, feltöltöttem a szükséges dokumentumokat stb. Ha felvesznek egyetemre, és mellette tudnám csinálni az OKJ-t estin vagy levelezőn, lehet-e úgy csinálni, hogy én két diákigazolvánnyal szaladgálok? :) Mármint lehetségesnek lehetséges, de nem baj? Vagy ez hogy működik?
2010. febr. 1. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Én is ebben a helyzetben vagyok már fél éve. Nem lehet két diákod, csak az egyik helyen. Szoktak is szólni érte, az egyiket elveszik ha kettő van.

Választanod kell, és javaslom azt válaszd, amin nappalin tanulsz, mert a levelezős diákkal nem kapsz diákkedvezményeket.

2010. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. febr. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!