Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol vannak türelmes oktatók?

Hol vannak türelmes oktatók?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a kreszt és a vezetést budapesten vagy gödöllő környékén, a kresztől nem félek, mert azt nagyjából már most is tudom. De vezetni még soha nem vezettem, és félek, hogy az menne nehezebben. Lány vagyok, és azt mondják h ne izguljak, mert tuti menni fog. De azért mégis szeretnék, oylan oktatóhoz menni, akinél nem kellene plusz órákat vennem (mert jó lenne nem hónapokig elhúzni az egészet), és türelmes, segítőkész lenne. Diák vagyok még, szóval oylanok is jöhetnek akiknél van diákkedvezmény vagy ahsonló. Köszi!
2008. aug. 17. 21:27
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát akkor alaposan meg kell nézni, hogy hova iratkozol.

Nekem nincs jó véleményem, lámpással kell kiválogatni a tisztességes helyeket. Ugyanis arra mennek, hogy minél több pénzt kihúzzanak belőled, és jól elhúzzák az időt. Nem érdekük, hogy mihamarabb megtanulj vezetni.Sokszokr összejátszanak a vizsgáztatókkal, minél többször meghúznak annál tovább fizetsz.


Érdeklődjél előtte körbe, gyanús a nagyon kecsegtető igéretekkel reklámozó cég is. Azután kiderül, hogy még ez is van külön fizetni, meg az is, de azt nem reklámozták, stb.


Sok sikert!!!

2008. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen azt én is hallottam, hogy nagyon olcsón lehet már jogsit tenni, csak utána jönnek a bukások és akkor újra meg újra fizetni, plusz időben is elhúzódik. Szóval inkább legyen alapból drágább, de normális legyen és rendesen tanítson meg!
2008. aug. 18. 11:17
 3/4 anonim válasza:
100%
A vezetés nagyon drága dolog,engem 3szor buktattak meg...egyszer az oktató mondta a vizsgabiztosnak h szerinte még nem készültem fel,meg is buktam,utána azt mondta jó-jó de még gyakoroljak.....szóval nagyon szemetek nekem a kedvemet is elvették,mert majd 250 ezer fölé rúgott a sok pluszóra,bukás...s azota is mondják jól vezetek...de csak a pénzre mennek! Az oktatónak meg érdeke h minél több tanuloja legyen hisz utánuk kapja a pénzt...szóval jól nézz körül,érdeklődj:Én rossz helyre iratkoztam,már bánom,de legalább megvan!!! Sok sikert
2008. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úh.. szabad tudni h hol voltál?
2008. aug. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!