Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet betegen tanulni...

Hogyan lehet betegen tanulni vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Már csak ez az egy rohadt vizsgám van és 2 nappal előtte lebetegedek... És minimum 4esnek meg kell lennie szval rengeteget kéne tanulnom, de így egyszerűen nem bírok koncentrálni! Ti hogyan tudtok betegen tanulni??
2015. jan. 18. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán. Beveszel valami fájdalomcsillapítót, meleg-mézes tea és nekiülsz. Tekintve, hogy télen van ez a vizsgaidőszak elég sokan náthása csinálják végig. Nem egy vizsgát ültem úgy végig, hogy valaki folyton köhögött, orrot fújt, sajnos ezt ilyenkor így kell túlélni.
2015. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értékelem, hogy válaszoltal, de azzal, hogy láttál már valaha olyat, aki betegen ment vizsgázni, nem vagyok kisegítve.
2015. jan. 19. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy vegyél be gyógyszert meg igyál meleg teát, ezen kívül túl sok mindent nem lehet csinálni a megfázás ellen. Amúgy min. 4 vizsgaidőpontot kell meghirdetni, szóval legközelebb ne halogasd addig, hogy már csak egy esélyed van. Meg mondjuk folyamatosan kéne tanulni és akkor nem 2 nappal előtte pánikolnál. Remélem meglett a vizsgád.
2015. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!