Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni sikeres nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Van már egy középszintűm németből, de szeretnék angolból is. Most fogok majd érettségizni is, de heti pár óra angolozás belefér az időmbe. Ha még február elejéig elkezdek magántanárhoz járni (amikor a németet csináltam, akkor is jártam), akkor kb az augusztusi nyelvvizsgára (komplex) fel tudnék készülni, hogy sikerüljön is? Nem mondanám, hogy már beszélem középszinten, suliban a németet tanulok több óraszámban, de szoktam angolul csetelni, ő segít kijavítani a hibáimat, meg a társalgás is megy az angol emberrel, szinte mindent megértek és válaszolni is tudok. Ti mennyi időt szántatok angol nyelvvizsgára való készülésnél?
2015. jan. 23. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani, hol állsz valójában az angollal.
2015. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!