Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapható-e többletpont arra,...

Kapható-e többletpont arra, ha 8 éves korom óta pajzsmirigy-túltengésben szenvedtem, majd 2008-ban megműtöttek és azóta is gyógyszeres kezelés alatt állok már lassan 12 éve?

Figyelt kérdés
Végülis egyfajta fogyatékosság is ez, mert pajzsmirigyem nincs. Középiskolai tanulmányaim alatt még fennállt a hipertireózis,4. évben (érettségi előtt) műtöttek. S ha jár, milyen teendőket kell tenni ennek igazolására, hol, hogyan?
2010. febr. 10. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Akkor már az én gerincferdülésemre is adhattak volna. Fogyatékosság alatt olyat értenek, hogy discalculia, dislexia, disgráfia pl.
2010. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De itt biztosra mehetsz:

[link]

2010. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a bajom, megkérdeztem az orvosom, és azt mondta igaz hogy az idegrenszerre kihat a betegség.

[link]

[link]

2010. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Milyen kérdés ez? Nem kapsz ezért, sőt még a fogyatékosok többletpontját is csökkentették (ha jól tudom) Én is Pajzsos vagyok, meg voltam műtve, Egyetemre járok,Én is gyógyszereket szedek míg élek ,de én még ilyenről nem hallottam! Nyugodj meg!! Nem fogsz kapni semmit! Tanulj!!

Fogyatékosság? Csak a hormonháztartásodat teszik rendbe a gyógyszerek. Ez nem fogyatékosság. Fogyatékos a vak, szellemileg sérült, hallás sérült, végtaghiányos,.....

2010. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hátráltat közvetlenül a tanulásban, akkor semmiképp.
2010. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kaphatnál, ha a műtét miatt elvesztetted volna a hangodat, és megnémultál volna.
2010. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!